BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Gossip

Kjo nuk pritej, çift i ri në showbiz? Vëllai i Besnikut u puth me aktoren e njohur në dasmë! (VIDEO)

Kjo nuk pritej, çift i ri në showbiz? Vëllai i Besnikut u puth

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit ka qenë e mbushur plot surpriza.

Ermal Mamaqi ishte ai i cili krijoi një atmosferë të paparë festive që i mbajti të ftuarit të gjithë në këmbë!

Pas hedhjes tradicionale të buqetës, të cilën e kapi aktorja Olta Daku, një tjetër lojë ishte menduar për djemtë beqarë!

Në vend të luleve, u hodh llastiku që nusja vendos në këmbë dhe atë e kapi vëllai i Besnikut.

Ky i fundit i vendosi llastikun në këmbë Oltës dhe krejt papritur të dy u puthën duke i habitur të gjithë e duke shkaktuar të qeshura.

Nuk e dimë nëse edhe kjo puthje ishte pjesë e traditës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Olta Daku dhe vëllai i Besnik Krapit-- Nga dasma e Jonidës dhe Besnikut Video: @elonaduro

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Më të lexuarat