BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

Kjo nuk pritej! Efi i 'Përputhen' zbulon çfarë e lidh me Salsano Rrapin: Ai më pa dhe...

Kjo nuk pritej! Efi i 'Përputhen' zbulon çfarë e lidh

Efi ka treguar sot në "Përputhen" se Salsano Rrapi ka qenë personi që e ka ndihmuar për tu bërë pjesë e programit. Efi tregoi se ata janë njohur rastësisht në studion e tatuazheve, ku Salsano pasi kishte mësuar se Efi kishte dëshirë të futej në "Përputhen", kishte folur me Olsën.

"Salsano Rrapi ka qenë duke bërë tatuazh dhe djemtë që punojnë me mua i thanë që kemi një vajzë që ka shumë dëshirë të futet dhe nëse ke ndonjë kontakt me Olsën. Ai më pa dhe ia sugjeroi Olsës. Pas kësaj kam ardhur direkt në audicione", tha Efi.