BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

Kjo nuk pritej, Maestro i bën premtimin e madh Valbonës (VIDEO)

Kjo nuk pritej, Maestro i bën premtimin e madh Valbonës (VIDEO)

Debati me Armaldon duket se Valbonën e ka prekur shumë. Gjatë orëve të mbrëmjes, Valbona është shprehur se nuk ndihet mirë, dhe se kërkon edhe të largohet. Armaldo e ka shpjeguar se zgjedhja që ka bërë te “Kutia e Pandorës”, e ka bërë për lojë.

Armaldo: Po bëra më debat me ty, marr valixhen iki nga shpia

Valbona: Jo mo, ti je i lirë të bësh debat.

Armaldo: Po nuk bëj unë debat kot.

Amos: O Bona, po ça të ka mërzit te Maestro, thuaje?

Valbona: Po se është kapur me mu.

Amos: Po ku e parë ti, që ai është kapur me ty?

Olta: Jeni keqkuptuar.

Valbona: Është i dyti rast.