BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Gossip

Kjo shenjë e horoskopit do ketë shpenzime të shumta, Meri Shehu bën parashikimin edhe për Luanët: Janë të gatshëm erotikisht...

Kjo shenjë e horoskopit do ketë shpenzime të shumta, Meri Shehu

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku bërë parashikimin e secilës shenjë të horoskopit për muajin qershor.

Sipas saj, Gaforret duhet të bëjnë kujdes pasi do kenë shpenzime të mëdha. Nga ana tjetër, Luanët do te kenë një dilemë në lidhje mbi një marrëdhënie që kanë.

“Gaforret do të shpenzojnë shumë para. Kujdes që tani Gaforret se në shumë ditë këtij muaji do të bëjnë shpenzime të shumta. Do joshen shumë nga gjëra të shtrenjta, do xhelozojnë për gjëra të shtrenjta, do xhelozojnë pasionet e mëdha të të tjerëve. Do futen në disa limane të pa shkelura dhe aty nuk dihet dalin sirenat, peshkaqenët, ça del tjetër.

Shkojmë të Luanët, të cilët do ndihen të kurorëzuar bukur sepse Afërdita, princesha e dashurisë, futet në shenjën e tyre dhe iu jep një sharm, benefit të mirë dhe një siguri. Mund të luajnë me ndjenjën me pasionet.

Por një dashuri e pamundur mund të dalë në pah këto 3-4 ditët e para ose një problematikë me energjitë, pasionet që mund të ndikojnë në shenjën e tyre. Ka njerëz që kanë ca vështrime, që e bëjnë një Luan të gatshëm erotikikisht të bjerë për tokë. Ky mund të mos jetë një pasion i vërtetë, ose mund të jetë i vërtetë por që i fut në dilema të mëdha”, tha Meri Shehu.