BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Gossip

“Kjo tregon sa pak gjera dimë për këtë virus”/ Habit e fejuara e futbollistit të njohur: Jam sërish pozitive, nuk e di ç’po ndodh, ky është testi i tretë

“Kjo tregon sa pak gjera dimë për këtë virus”/

Me anë një postimi në rrjetin social, e fejuara e Paulo Dybala, Oriana Sabatini, ka njoftuar me anë të një postimi, se është sërish pozitive me coronavirus:

“Më 21 un dhe Dybala rezultuan pozitiv, pas 3 ditësh isha negative ndërsa dje isha sërish pozitive. Nuk e di si funksionon dhe pse brenda pak ditësh gjërat ndryshuan. Mbase ishte fals testi kur dola negative. Kjo tregon sa pak gjera dimë për këtë virus. Gjithsesi, ne jemi shumë mirë thuajse nuk kemi asnjë simptomë”, u shpreh ndër të tjera e fejuara e Dybala e cila shtoi se vijon të jetë në karantinë.

Më të lexuarat