BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

Klaudia Pepa ‘çmend’ fansat me pozën e saj si sirenë (FOTO)

Klaudia Pepa ‘çmend’ fansat me pozën e saj si

Balerina Klaudia Pepa është e njohur për performancat e saj provokuese si dhe elasticitetin në kërcim.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një foto në ‘Instagram’, ku shihet si sirenë.Ajo ka pozuar pranë pishinës dhe duket tejet joshëse.

“A besonti tek sirenat?” shkruan Klaudia krahas postimit të saj.

Klaudia jeton prej vitesh në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, me positime, foto dhe video tw ndryshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Credete nelle sirene? ????‍?? Besoni tek sirenat? ????‍??

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Më të lexuarat