BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Gossip

Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, ja emri i veçantë i vogëlushit (FOTO)

Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të

Klea Huta ka sjellë në jetë djalin  e saj dhe me këtë rast zbuloi edhe emrin. Një dorë e vockël u postua në Instagram nga vetë Klea dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda. Është dora e djalit që mban një byzylyk prej floriri me emrin e gdhendur: Krid. 

Klea ka qenë mjaft aktive këto kohë shtatzënie ku postoi shpesh foto me barkun e fryrë, oreksin e shtuar dhe emocionin për ta sjellë në jetë djalin sa më shpejt. Dhe sot me 4 qershor, Klea bëhet nënë për herë të parë.

Në Instagram Klea bën shënimin emocionues: 

E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty ?? zot faleminderit
Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.

Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të