BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

Klea Huta zbulon tiparin që adhuron më shumë tek i biri: Jepja mamit!

Klea Huta zbulon tiparin që adhuron më shumë tek i biri: Jepja

Klea Huta prej disa muajsh Klea po shijon periudhën më të bukur të jetesës së saj si nënë.  Që nga momenti i lindjes së Krid Klea ka ndarë me ndjekësit shumë momente të ëmbla me të birin. Së fundmi, Klea ka zbuluar një tipar të të voglit, që e do më së hshumti dhe janë qerpikët. “Jepja qerpikët mami”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Klea Huta zbulon tiparin që adhuron më shumë tek i biri: Jepja

Më të lexuarat