BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Kledi dhe Donaldi krijojnë një skenë komike në shtëpinë e “Big Brother", i shkrijnë të gjithë së qeshuri (FOTO

Kledi dhe Donaldi krijojnë një skenë komike në

Donaldi dhe Kledi kanë krijuar një skenë komike në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Djemtë kanë bërë një sflilatë mode buzë pishinës, duke i shkrirë të gjithë së qeshuri.

Ato kanë luajtur rolin e modeleve, të veshur vetëm me peshqirë.

“Ua ça zëri paske mi motra”, dëgjohet t’i thotë Semi Donaldit.

“Normal mi shpirti mos më paragjyko nga veshja”, i kthehet ai me shaka.

Kledi dhe Donaldi krijojnë një skenë komike në

Më të lexuarat