Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kledi Kadiu tregon puthjen më të veçantë që ka shkëmbyer në skenë

Postuar: 23/10/2018 - 11:45

Alketa Vejsiu ka ngacmuar Kledi Kadiun se sa puthje ka shkëmbyer ai në karrierën e tij: “Ehhh, tani numër s’mund të them, por shumë kanë qenë”, – tha ai paksa i vënë në siklet. Megjithatë, Alketa nuk e la me aq: “Po me cilën je ndier me mirë nga ato?” – e pyeti ajo. Edhe këtë herë, Kledi nuk deshi të përgjigjej, por kujtimi, me sa duket, iu shfaq menjëherë: “Laura, Laura Ciatti… në filmin…” – dhe e la në mes pa e argumentuar atë që kishte ndodhur.

Kledi Kadiu në rolin e Benit dhe Laura Chiatti në rolin e Françeskës kanë luajtur bashkë në filmin “Passo a due” në vitin 2005, një film nga producentë italianë, por me praninë edhe të aktorit tjetër shqiptar Genti Kame, në rolin e Adrianit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/04/2019 - 23:48

Olsi Bylyku ka publikuar sot pamjet e 21- vjetorit që festoi me njerëzit e tij të dashur!Në fakt, e gjitha ishte një surprizë e njeriut të tij të zemrës, për të cilën aktori shpreh falenderimet e tij personale.

Postuar: 23/04/2019 - 14:23

Sot në familjen e Princit William dhe Kate Middleton ka festë, pasi pjesëtari më i vogël mbush 1

Postuar: 23/04/2019 - 12:43

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është në një lidhje dashurie prej vitesh me blogeren e njo

Postuar: 23/04/2019 - 11:09

Ajo është kthyer në një ndër moderatorët më të komentuara.

Postuar: 23/04/2019 - 10:49

Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë të një vajze

Postuar: 23/04/2019 - 10:49

Linda Halimi është një prej këngëtareve më të përfolura në vendin tonë.

Postuar: 23/04/2019 - 10:09

Katër javë më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, i dha fund beqarisë pas 10 vites