BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

“Po bën avokaten e Klodian Zotos, s’do flasësh më”, Monika Kryemadhi kapet keq me Klodiana Lalën: Mos bëni zhurmuesin, ik shko në..

“Po bën avokaten e Klodian Zotos, s’do flasësh
x

Gossip

Kolege dhe kunata, a janë xheloze për njëra-tjetrën! Beti Njuma dhe moderatorja e Top Channel përballen me pyetjet e sikletshme, zbulojnë si shkojnë me njëra-tjetrën: Jemi zënë vetëm një herë për...

Kolege dhe kunata, a janë xheloze për njëra-tjetrën! Beti

Gazetarja Beti Njuma është përballur në ‘Goca dhe Gra’ me kunatën e saj Dalina Buza. Dy gazetaret folën për marrëdhënien e tyre në familje dhe mendimet e para që kanë pasur për njëra tjetrën.

“Nuk mendoj që ishte më e zonja se unë”, tha Beti për Dalinën.  Ndërsa Dalina tha se Beti ka pasur një imazh shumë të mirë. “Beti i ka dhënë pikë Sonit”, tha Dalina.

Pyetjes a jeni zënë ndonjëherë, Beti tha se një hera ka ndodhur. “I kam kërkuar të heqë një lajm, nuk e hoqi dot dhe më pas i futa mik vëllain”, tha Beti.