BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Kombëtarja kualifikohet për në EURO 2024/ Gjimshiti: Momente të paharrueshme, falenderoj të gjithë shqiptarët për mbështetjen

Kombëtarja kualifikohet për në EURO 2024/ Gjimshiti: Momente

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti, ka qenë mjaft i lumtur pas barazimit me Moldavinë, që i dha dhe kualifikimin për në kampionatin Europian, Shqipërisë.

Gjimshti tha se kjo është një natë shumë e lumtur për të gjithë shqiptarinë, ndërsa falenderoi të gjithë ifozët.


Gjimshiti: Përjetim i papërshkrueshëm. Nuk ishte ndeshaj jonë më e mirë, por prapë 1 pikë na çon në Gjermani, jemi të gjithë të lumtur. Të gjithë shqiptarët kudo që janë i falenderoj të gjithë për mbështetjen, besoj se kemi tifozët më të mirë në botë.

Pyetje: Besonit realisht se mund të arrinim këtu?

Gjimshiti: E kuptuam në ndeshjen e fundit kur fituam me Çekinë 3-0, ajo ndeshje na dha më shumë vetëbesim, te ekipi por dhe te tifozët.

Pyetje: Kapiten, pas 7 vitesh prek Europian, si kapiten si ledër i kësaj skuadre. Zoti nuk harron.

Gjimshiti: Faleminderit, faleminderit.