BREAKING NEWS

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, policia zbardh detajet

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari,
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i sigurisë zbardh skenarin për Veriun e Kosovës

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i
x
BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’ në akuza të rënda: Si krimineli në vendin e krimit! E pritën ashtu si ai e meriton

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’ ashpër ndaj Berishës: Nuk fitohet me aleat Ilir Metën dhe me armik SHBA-të

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në Nikël, 100 efektivë dhe dronë vihen në lëvizje

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata/ Rusia kërcënon Britaninë: Nëse furnizoni Ukrainën me armë...

Tensionohet situata/ Rusia kërcënon Britaninë: Nëse
x

Gossip

Konfirmohet edhe një spektakël, por në post “BBVK” mungojnë emrat më të zhurmshëm të shtëpisë

Konfirmohet edhe një spektakël, por në post “BBVK”

Shumë nga artistët shqiptarë sonte janë mbledhur në një vend të përbashkët. Ish-konkurrentët e “Big Brother VIP Kosova” u mblodhën sonte për të rikujtuar edhe njëherë momentet që kanë kaluar në këtë spektakël.

Madje në fillim të “Post Big Brother VIP Kosova”, prezantuesja Liberta Spahiu e bëri të ditur se parashihet edhe organizimi i një edicioni tjetër të “Big Brother VIP Kosova”. Sipas saj ka edhe emra të njohur që tashmë veçse e kanë konfirmuar një pjesëmarrje aty.

E të pranishëm sonte në këtë organizim nuk janë disa prej emrave më të zhurmshëm të shtëpisë e që arritën thuajse në finale.

Madje i pranishëm nuk është as vetë finalisti, Vedati. Aty mungon edhe Getinjo, Vivien, Andi, Gresa, Ana dhe disa të tjerë.

Po ashtu u bë e ditur se Vedati ka pasur ftesën, por ai ka refuzuar që të vijë në studio.

Nuk dihet se pse të njëjtit vendosën që të mos jenë sonte të pranishëm aty ku po diskutohet pikërisht për ta dhe përkrahjen që patën gjatë qëndrimit në shtëpi