BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

Konfirmuan se do bëhen me vajzë/ Luizi i bën kërkesën e papritur Kiarës, ja si i përgjigjet moderatorja

Konfirmuan se do bëhen me vajzë/ Luizi i bën kërkesën e

Pak ditë më parë, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli zbuluan në mënyrën më të bukur dhe të veçantë se do të bëheshin prindër për herë të parë.

“Frymë” është kënga më e re e Luizit dhe është dedikim pikërisht për fëmijën që do të vijë në jetë. Në videoklip shfaqet edhe Kiara si dhe tregohen me detaje momentet emocionuese të çiftit.

Por ditën e sotme fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” është zgjuar me një kërkesë për partneren e tij. Ai i ka kërkuar moderatores së njohur që të bëjnë edhe një djalë.

Këngëtari i dashur për publikun ka publikuar në “Instastory” një video ku shfaqen duke bërë këtë bisedë. Duke qeshur, Kiara i përgjigjet që ‘prit ta bëjmë këtë që kemi nisur’. Nga ana tjetër Luizi i thotë se ka dëshirë që të këndojë edhe këngën “ka baba çun lele”, pasi ka ngelë duke kënduar vetëm “kush ka vajza botën ka”.

Biseda mes çiftit të dashur për publikun:

Luizi: A do e bëjmë edhe një djalë?

Kiara: A t’a bëjmë një herë këtë që kemi nisur?

Luizi: Unë kam kry punë, e kam bërë, ty të ka ngel

Kiara: Ta bëj unë, pastaj bëjmë tjetrin

Luizi: Kam qejf të këndoj atë këngën ‘të ka baba çun lele’. Se tani jam duke kënduar ‘kush ka vajza botën ka’. Do ma japësh një çun?

Kiara: Aman mo se vdiqe për një çun, vdiqe

Kiara: Ti dhe të gjithë baballarët shqiptarë

Luizi: Fillove ti me iu dhënë material ‘maskilisti, ja do çun’, rri moj grua urtë

Kiara: Pastaj kur të bëhet goca do e shohësh

Kiara: Jo, jo, do e shohësh sa do e duash gocën

Luizi: Sa do e dua unë gocën?

Kiara: Do them unë ‘pse se bëra çun ta kisha për vete’.

Luizi: Ça thotë kjo, kur të bëhet goca. Goca është bërë, ka kry punë. Thjeshtë është duke medituar edhe pak

Konfirmuan se do bëhen me vajzë/ Luizi i bën kërkesën eKonfirmuan se do bëhen me vajzë/ Luizi i bën kërkesën e