BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Konflikti mes dy këngëtareve të njohura, reagon Adelina Ismajli, ja në krah të kujt pozicionohet: Si më paska shpëtuar kjo!

Konflikti mes dy këngëtareve të njohura, reagon Adelina Ismajli,

Konflikti i shumëpërfolur Tayna-Dafina po bën xhiron e rrjetit dhe mjaftojnë detaje mjaft të vogla për të formuar lidhje me konfliktin e tyre.

Së fundmi, pjesë e debatit të heshtur është bërë edhe Adelina Ismajli dhe shkak është bërë një postim i saj në Instastory. Dhe nuk ishte një postim dosido, por freestyle i Taynës, që është marrë si diss ndaj Dafinës.

Madje, Adelian i ka thurur edhe disa lavde reperes, duke shkruar:

ËOOOË! ËOË! Si më paska shpëtuar kjo. Tjetër nivel. (Të flasim për komplekset, zemër)

Ka mjaftuar pikërisht ky postim që fansat të aludojnë se diva Adelina Ismajli të pozicionohet krah Taynës.

Nga ana tjetër, Dafina vijon të bëjë shoqe “rivalet” e Taynës dhe pas Melindës, i ka bërë folloë edhe Rinës.

Më të lexuarat