BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Konfliktohet ashpër me gruan, vret veten aktori i njohur në dhomën e hotelit, reagon bashkëshortja pas humbjes së partnerit: Muaj më parë ne të dy ramë dakord se...

Konfliktohet ashpër me gruan, vret veten aktori i njohur në

Ylli i “Power Rangers”, Jason David Frank thuhet se ka vrarë veten pas një sherri të dhunshëm me gruan e tij Tammy Frank të shtunën e kaluar.

Tami– e cila paraqiti kërkesën për divorc nga aktori në gusht filloi të debatonte me Jason pasi ata u regjistruan në dy dhoma të ndryshme hoteli në Teksas të premten, thanë burimet e zbatimit të ligjit për TMZ.

Pavarësisht se kanë qëndruar në dhoma të ndryshme, çifti i ndarë dyshohet se u debatuan në dhomën e Tamit. Situata u përshkallëzua pas ndërhyrjes së stafit të hotelit.

Një burim thotë se të dy u rikthyen bashkë disa orë më vonë. Jason më pas u mbyll në dhomën e tij dhe Tammy thirri policinë për të kontrolluar ish-in e saj rreth orës 5 të mëngjesit të së shtunës në mëngjes.

Siç dihet vdekja e aktorit u konfirmua të dielën. Ai ishte 49 vjeç.

Jason u bë i famshëm për rolin e tij si Tommy Oliver – Green Ranger – në “Mighty Morphin Power Rangers”. Tami shkoi në Instagramin e saj për të nderuar bashkëshortin e saj të larguar, me të cilin u martua në vitin 2003.

“Humbja e shpirtit tim binjak”, ka shkruar ajo një seri fotosh që postoi të hënën. “Jason, nuk mund të vazhdoj pa ty! Ti je bota ime! Po, ne kishim vështirësitë tona, si çdo martesë. Por muaj më parë ne të dy ramë dakord se a ja vlente të shpëtohej. Biseda të thella, falje nga ne të dy. Jam thellësisht e humbur, e lënduar dhe plotësisht e shkatërruar. Kam humbur dashurinë time të vetme dhe të vërtetë. Unë jam përgjithmonë fëmija jot… derisa të takohemi përsëri.”

Konfliktohet ashpër me gruan, vret veten aktori i njohur në

Konfliktohet ashpër me gruan, vret veten aktori i njohur në