BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

Konkurrente në 'Dance With Me', Anita Haradinaj tregon si e la i shoqi të marrë pjesë në Show, moderatorja tregon si ia mbushi mendjen ish kryeministrit: Po sikur të ishe dashuruar me një balerinë...

Konkurrente në 'Dance With Me', Anita Haradinaj tregon si e la i

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj është një ndër konkurrentet e “Dance With me”. Mbrëmë ishte puntata e parë e spektaklit dhe anëtarët e jurisë e ngacmuan në lidhje me pjësëmarrjen e saj.

Konkurrente në 'Dance With Me', Anita Haradinaj tregon si e la i

Ermal Mamaqi iu drejtua balerinit të saj me nota humori duke i thënë “do të lutemi të gjithë për ty”.

Nga ana e saj Alketa e ka pyetur gazetaren se si e mori “Komandanti” lajmin per pjesmarrjen e saj: “Si te la Rambo te vish ne DWM Anita Haradinaj?"

Anita: “Ka 23 vjet qe me mbeshtet dhe vazhdon ta beje. Perpara se te vija ketu i thashe, po sikur te ishe dashuruar me nje balerine, cfare do te kishe bere, sdo ta kishe martuar?!”.

Me kete batute i eshte pergjigjur gazetarja e njohur pyetjeve te kuriozeve.

Konkurrente në 'Dance With Me', Anita Haradinaj tregon si e la i