BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Gossip

Konkurrenti i "Përputhen" i befason të gjithë me atë çfarë thotë: Femra duhet të jetë zonjë në rrugë dhe bushtër në...

Konkurrenti i "Përputhen" i befason të gjithë me

Sonte "Përputhen" u transmetua takimi mes Elvisit dhe Ana Kaurit. Gjatë takimit Ana e pyeti se si e dëshiron një femër, ndërsa përgjigjja e Elvisit i habiti konkurrentët.

"Zonjë në rrugë dhe bushtër në shtëpi. Në kuptimin e mirë të fjalës bushtër. Duhet t'i ketë të dyja anët e medaljes. Po atë anën e keqe duhet të ma shfaqë vetëm mua, po duhet ta ketë brenda vetë si femër", u shpreh ai.

Deklarata e saj u mbështet dhe nga Ana1, e cila tha: "Femra duhet të jetë zonjë në rrugë dhe ajo gjëja tjetër në krevat".

 

Më të lexuarat