BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x
BREAKING NEWS

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon ashpër gjuhën e ministrit serb: Deklarime të tilla shkelin dinjitetin e institucioneve të republikës, është obligim...

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon
x
BREAKING NEWS

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari dyshohet se u plagos me armë zjarri nga një...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x

Gossip

Konkurrenti i thotë 'thatuqe', Mikela çohet në mes të studios dhe bën veprimin e papritur

Konkurrenti i thotë 'thatuqe', Mikela çohet në mes

Sot në “Për’puthen” u transmetua takimi mes Toles dhe Markos, i cili komentoi disa nga konkurrentët. Ai e quajti Mikelën thatuqe, gjë që nuk i pëlqeu aspak kësaj të fundit.

“U habita në fakt se prisja takim nga ajo thatuqa, Mikela. Nuk më pëlqeu mënyra si e ka bërë zgjedhjen e takimit. Ajo ka bërë rolin e mamit në takime. Ka thënë që dua burrë me rr dhe ka dalë në takime me fëmijë”, tha Marko.

Mikela doli në mes të studios dhe i bëri një piruetë duke i treguar mirë linjat trupore.

"S’jam thatuqe, ndoshta s’më ke parë mirë, po të bëj një piruetë. Jam shumë në rregull me format që kam", i tha Mikela.

"Thatuqe thuhet me përkëdheli", iu përgjigj Marko.