BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Konkurrenti i thotë 'thatuqe', Mikela çohet në mes të studios dhe bën veprimin e papritur

Konkurrenti i thotë 'thatuqe', Mikela çohet në mes

Sot në “Për’puthen” u transmetua takimi mes Toles dhe Markos, i cili komentoi disa nga konkurrentët. Ai e quajti Mikelën thatuqe, gjë që nuk i pëlqeu aspak kësaj të fundit.

“U habita në fakt se prisja takim nga ajo thatuqa, Mikela. Nuk më pëlqeu mënyra si e ka bërë zgjedhjen e takimit. Ajo ka bërë rolin e mamit në takime. Ka thënë që dua burrë me rr dhe ka dalë në takime me fëmijë”, tha Marko.

Mikela doli në mes të studios dhe i bëri një piruetë duke i treguar mirë linjat trupore.

"S’jam thatuqe, ndoshta s’më ke parë mirë, po të bëj një piruetë. Jam shumë në rregull me format që kam", i tha Mikela.

"Thatuqe thuhet me përkëdheli", iu përgjigj Marko.

Më të lexuarat