BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Konkurrentja e Big Brother VIP rrëfen për herë të parë si e fundosi biznesmenin: Më ngacmonte! Unë e regjistrova fshehur...!

Konkurrentja e Big Brother VIP rrëfen për herë të parë

Beniada Nishani ka ndarë një histori persoanle me Einxhel pasditen e sotme.

Ajo tregon se për të paguar studimet iu desh të bënte punë të ndryshme e një prej tyre të punonte edhe ne një lokal.
Një javë pasi kishte nënshkruar kontratën pronari i kërkon të pastronte një dhomë hoteli,kur kjo nuk ishte puna e saj.

“Fola në tel me vjehrrën time,më tha që t’i bëja foto dhe ta rregistroja.Kështu bëra dhe e denoncuam,ku më vonë ia mbyllëm biznesin”-tregoi Beniada

Raste ngacmimesh seksuale në vendet e punës janë të shumta,ku kohet e fundit edhe personazhe te njohur kanë treguar episode nga jeta e tyre.