BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Konkurrentja e "DWST" prezanton të dashurin për herë të parë të dashurin e saj (Video)

Konkurrentja e "DWST" prezanton të dashurin për herë

Juliana Nura është një nga kunkurrentet e show-t magjik të “Dancing with the Stars”, i cili pritet të fillojë më 6 Tetor.

Juli ka surprizuar ndjekësit e saj ditën e sotme, me një postim në bërë në profilin e saj të Instagramit.

Konkurrentja e “DWTS” ka publikuar një video në Instastory, ku shihet në makinë, ndërkohë që pas saj ndodhet një djalë, të cilit ajo i referohet si i dashuri i saj.

Doni të shihni të dashurin tim të ri? Hej zemër”, dëgjohet të thote Juli në videon e publikuar, ndërkohë që është siguruar mirë që i dashuri i saj të mos zbulojë fytyrën e tij për publikun, duke zgjedhur të mbajë në kokë një kaskë motorçiklete.

Ndërkohë bashkangjitur videos, ajo ka shkruar: “Jua tregon Xhuli për herë të parë të dashurin e vet”.

Mesa duket Juli nuk ka preferuar të tregojë fytyrën e të dashurit të ri por ajo është duke shijuar një romancë të re.


Sa i përket pjesëmarrjes së saj në “DWTS”, Juliana është shprehur se këtë edicion do preferonte që ta fitonte vet ajo ose Fifi.

Bukuroshja nga Kosova duket shumë e vendosur, e ndërsa partneri i saj ka kusht të domosdoshëm të shkojë në finale e DWTS, Juliana synon shumë më tepër, fitoren.

“Unë në jetën time kurrë nuk jam trembur. Fifin e kam shoqe dhe shpresoj që të shkojmë bashkë në finale dhe ta fitoj unë ose ajo. Njeriu duhet të jetë i qartë në mendimet e veta. Unë nuk kam hyrë të marr pak emër më shumë, unë dua të tregoj që Xhuli është e mirë edhe në kërcim. Është fokusi. Në jetën time unë e kam një listë se çfarë duhet të bëj. Duhet të jesh e qartë çdo ditë se çfarë do nga jeta jote. Unë jam shumë e rreptë”, ka thënë Juliana në një intervistë.