BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Gossip

Konkurrentja e njohur e Përputhen shpërthen në lot dhe bën rrëfimin tronditës: Babai na kërcënonte se do na vriste! Kishim një vit në Itali, kur dikush më shkruan në Facebook ngushëllime për...

Konkurrentja e njohur e Përputhen shpërthen në lot dhe bën

E kemi parë gjithmonë si një vajzë të fortë dhe pa komplekse Antonelën në “PërPuthen”, por duket se atë e kanë bërë më të fortë pikërisht ato që ka kaluar në jetë.

Në “PërPuthen” Prime, pasi situata agravoi në studio dhe të gjithë filluan të bërtisnin, Antonela shpërtheu në të qara duke thënë se nuk i duronte dot të bërtiturat.

Sot ajo ka sqaruar se ajo skenë i kishte sjellë në kujtesë disa situata që ka përjetuar në familje, Antonela rrëfeu se babai i saj dhunonte të ëmën dhe se u detyruan të iknin në Itali, pasi ai i kërcënonte se do t’i vriste.

“U preka se mu kujtuan disa situata që kam kaluar unë në familje. Mu kujtua babi që nuk jeton më, atë rrëmujën që na bënte në shtëpi gjithmonë, mua familjes mamit dhe mundohem të jem e qeshur sepse nuk dua t’i kujtoj ato gjëra, situata këtu më kujtonte atë, kur ishim të gjithë duke bërtitur dhe e humba. Më kujtohen shumë skena, sa herë ka rrahur nënën. Më kujtohet natën e fundit kur na ka nxjerrë nga shtëpia. Kemi shkuar në Itali sepse ai na kërcënonte se donte të na vriste. Kemi shkuar atje vetëm me një veshje në trup. Kishim një vit në Itali, kur dikush më shkruan në Facebook ngushëllime për babain. Ai kishte vdekur. Unë e kam parë babain gati duke e mbytur nënën dhe unë nuk mund të bëja dot gjë”, tha ajo.

Më të lexuarat