BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

Konkurrentja e ‘Përputhen +40’ flet hapur dhe i lë të gjithë pa fjalë: Që të bëjë s*ks me mua, ai duhet të…

Konkurrentja e ‘Përputhen +40’ flet hapur dhe i lë të

Konkurrentja e ‘Përputhen +40’, Luljeta Nallbani, është shndërruar në një ndër personazhet më të komentuara të këtij spektakli televiziv.

65 vjeçarja nga Fieri, është shfaqur si një zonjë pa komplekse dhe e gatshme për të flirtuar. E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në emision, ajo shprehet:

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe s*ks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë…”, tha ajo.