BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Konkurrentja e ‘Përputhen’ bën veprimin e madh në mes të emisionit, me lot në sy pret....

Konkurrentja e ‘Përputhen’ bën veprimin e madh në

Konkurrentja e “Për’Puthen”, Ana,ka vendosur të presë flokët e saj të gjatë për t’i dhuruar për femrat e prekura nga kanceri. Madje, Ana shtoi se personit në fjalë, do t’i mbulojë me shpenzimet e saja, bërjen e vetullave.

Mes lotëve Ana tha:

“Do i dhurosh asaj flokët e tu. Ndoshta atë do e bëjnë të lumtur këto flokë që kam unë dhe do ti japin forcë për sëmundjen që ka. Jeta është shumë e bukur, të dashura, nëna, motra, kanceri i gjirit vret, ju lutemi kujdeseni për vete. Veç pjesës së flokëve, zonjës, gruas do ia bëj edhe vetullat. Dua t’ia bëj edhe ato”.

Më të lexuarat