BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Konkurrentja e re e Përputhen shtanget nga pyetja e djalit në studio: Sa të zgjat seksi deri në orgazme?

Konkurrentja e re e Përputhen shtanget nga pyetja e djalit në studio:

Alvisa është konkurrentja e re në ‘Për’Puthen’ që njëkohësisht plotëson pesëshen e vajzave që janë në këtë emision për të gjetur partnerin e tyre të ëndrrave.

Alvisa, 25 vjeç, është nga Vlora dhe aktualisht menaxhon biznesin e saj dhe që në hyrje të saj ja arriti ‘të ndezë gjakrat’ në studio mes djemve.

Por një pyetje nga djemtë, e shtangu vajzën.

“Sa të zgjat seksi deri sa të arrish orgazmën?”, ishte pyetja e Eduardit ndaj Alvisës.

Alvisa e surprizuar nga pyetja është përgjigjur: “Qenke shumë i fëlliqur ti, nuk thuhen të gjitha në publik”.