BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Konkurrentja në Top Channel revoltohet pas takimit të Fatjonit me Melisën: Ai e sheh atë si objekt seksi, vetëm për një natë

Konkurrentja në Top Channel revoltohet pas takimit të Fatjonit me

Mbremjen e sotme, emisioni i njohur “Për’puthen”, ka nisur me takimin e zjarrtë të Fatjonit dhe Melisës, ku ajo që ra në sy ishin ngacmimet e tyrë gjatë gjithë kohës. Por, siç duket Ana është prekur nga ky takim, pasi shfaqet shumë serioze.

“Mua më vjen keq që Melisa po përdoret nga Fationi sinqerisht. Është vetëm një lojë, është e qartë se ai Melisën e sheh vetëm si objekt seksi, one night stand, vetëm kaq. Është shumë e ulët që mashkulli ta uli veten në këtë kategori, vetëm për të kthyer reston”, tha ajo.

Vlen të theksohet se Ana e ka shprehur edhe më parë hapur pëlqimin e saj ndaj Fatjonit. Ndërkohë, sipas Anës, Fatjoni po “kthen reston”, pasi më parë ishte Ana ajo që akuzohej nga Fatjoni se përkëdhelej me meshkujt.