BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

Konkurrentja shpërthen ndaj Jasminës: Siç ke flokët, ke dhe shpirtin! I ke marrë çunat me radhë në dhomën e zhveshjes

Konkurrentja shpërthen ndaj Jasminës: Siç ke flokët, ke

Konkurrentja në Përputhen Sara nuk kursehet ndaj Jasminës.

Më herët Jasmina ka thënë se e njeh atë nga jashtë dhe nuk e priste që Sara siç thotë ajo të flirtonte me djalin që ajo pëlqen Andin.

Pjesë nga debati

Sara tha se Jasmina i ka marrë çunat me radhë në dhomën e zhveshjes.

Sara: Ka bërë histeriken pa pikën e lidhjes, hedh kunja jashtë e brenda. Foton se kam hedhur për ty.Intriga është Jasmina me imagjinatën e saj. Mos më thuaj motra, se jem shumë e zezë për të qene motra ime, sic ke flokët, ke dhe shpirtin.

Ajo ka thënë që më njeh më para, ëndërroje të bëjë foto me mua kur bëja muzikë, por ti me mua s’ke ndenjur kurrë, do të dojë. E kam respektuar se e kam parë që ka pëlqim ndaj Andit, por ama jo të bëjë skena.

Sara: Arrogante, sa për kokëboshe je vetë, dukesh nga mënyra si flet.

Jasmina: S’të takon ty të flasësh për këtë.

Sara: Ti i ke marrë çunat me radhë në dhomat e zhveshjes. Ti je thjesht një fanse për mua, do të jap autograf kur të vish.

Më të lexuarat