BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Konkurrentja shpërthen ndaj Julit në mes të studios së Top Channel: Fol si burrë, jo si skuth

Konkurrentja shpërthen ndaj Julit në mes të studios së Top

Sara ka folur me tone të ashpra ndaj Julit, i cili bëri një batutë ditën e djeshme teksa po lexoheshin pyetjet nga publiku.

Juli tha se “Abetarja” ishte libri i fundit që kishte lexuar Sara dhe kjo shkaktoi shumë debate në puntatën e sotme të Për’puthen.

Sara: Thuaje si burrë me zë të lartë jo si skuth. Nuk ka rëndësi kush ka lexuar shumë libra, por ti ofendon intelektin tënd. Mendoj që duhet të kërkosh falje jo të jesh në vendin që më ofendon mua.”

Juli: Unë e thashë për shaka. Në 2021, sëmundja më e madhe nuk është koronavirusi, por ofendimi. Unë e thashë, nëse ti e merr për ofendim të kërkoj falje. Pastaj kush e ka dëgjuar? Tani e tutje nuk bëj më shaka.

Ana: Juli e justifikon me dhuratat A dhe B, por ato i bëri Antonela.

Juli: Në fakt e kisha për një revistë por nuk më shkoi në mendje.

Sara: The një fjalë si skuth që je.

Më të lexuarat