BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Konkurrentja shumë e njohur largohet nga “Për’puthen”: Shumë shpejt do të vij me një video që...

Konkurrentja shumë e njohur largohet nga

Sindi Loci ka reaguar për herë të parë mbrëmjen e djeshme pas mungesës së saj në “Për’puthen” prej disa ditësh.

Ish-konkurrentja ka treguar me anë të një postimi në Instastory se nuk është më pjesë e këtij programi dashurie.

“Mendoj se e meritoni një shpjegim për mungesën time në studio. Po, është e vërtet. Nuk jam më pjesë e ‘Për’puthen’.

Shumë shpejt do të vij me një video që shpjegoj gjithçka… Deri atëherë, ju falënderoj për çdo mbështetje që më keni dhënë në këtë rrugëtim sa të gjatë, aq edhe të vështirë.

Ju dua pafund dhe sigurisht një falënderim i veçantë shkon për shqipet e Kosovës dhe diasporës që gjithmonë kanë qenë mbështetja ime, edhe kur isha më e gjykuara”, shkroi Sindi krahas një fotoje të vetes që publikoi.