Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Koreografja e njohur shqiptare pranon hapur ndërhyrjen estetike, pa asnjë kompleks do tregojë para kamerave të gjithë procesin

Postuar: 17/07/2019 - 11:27

Në puntatën e rradhës të “Doktor Plastik” do të jetë një personazh shumë i njohur për publikun, koreografja e njohur Kozeta Bakiu.

Kozeta tregon se ajo është aty pasi dëshiron të heq dhjamin e teprt në trupin e saj.

Image

Pa asnjë kompleks, koreografja do të tregojë para kamerave të gjithë procesin dhe në fund do të shohim edhe rezultatin.

Emisioni do të transmetohet ditën e enjte.

Kujtojmë se javën e kaluar pjesë e emisionin ishte fituesja e “Big Brother” Ermela.

Ajo bëri ndërhyrje estetike në gjoks duke realizuar kështu një dëshirë që e kishte pasur që e vogël.

Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e saj trupore.

Postuar: 20/08/2019 - 17:20

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër me

Postuar: 20/08/2019 - 17:10

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.

Postuar: 20/08/2019 - 15:14

Teksa ndodhej me pushime në jug të Shqipërisë,  Ledina Çelo publikoi foto me bikini, të cila

Postuar: 20/08/2019 - 14:41

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, është në qendër të lajmeve rozë për thasheth

Postuar: 20/08/2019 - 13:21

Prej disa ditësh në media ishte aluduar se Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i kishin dhënë fun