BREAKING NEWS

“Nuk jam i kënaqur as me veten time jo më me...”/ Reagon Rama me tone të forta pas takimit me drejtuesit politikë, tregon çfarë u diskutua dhe vendimet e marra

“Nuk jam i kënaqur as me veten time jo më me...”/ Reagon
x

Gossip

Koronavirusi/ Almeda Abazi dhe aktori i njohur bëjnë gjestin prekës, fansat mbeten pa fjalë

Koronavirusi/ Almeda Abazi dhe aktori i njohur bëjnë gjestin

Misi shqiptar Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman kanë bërë një gjest tejet human në këtë periudhë të vështirë në të cilën ndodhen shumë vende për shkak të koronavirusit.

Mediet turke kanë raportuar se çifti ka vendosur t’u falë pagesën e qerasë më shumë se 9 familjeve, të cilat jetojnë në shtëpitë e Almedës dhe Tolgës në Amerikë dhe Turqi.

Ky gjest fisnik për t’u falur pagesën për disa muaj disa familjeve, ka marrë komente mjaft pozitive.

Kujtojmë se Almeda dhe Tolgahan kanë në pronësi 3 shtëpi në Amerikë, 4 në Turqi, të cilat i kanë dhënë me qira për disa familje prej vitesh.

Më të lexuarat