BREAKING NEWS

“I intereson që të kishte gjakderdhje”/ Meta deklaratë tronditëse, flet për skenar trazirash: I intereson lobit serb dhe prorus në Uashington, prova e dokumente të forta do i bëj publike në...

“I intereson që të kishte gjakderdhje”/ Meta
x

Gossip

Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur, ndërroi jetë prej komplikacioneve në moshën 69-vjeçare

Aktori i njohur për interpretimin te “Crocodile Dundee”, Mark Blum ndërroi jetë në moshën 69-vjeçare për shkak të koronavirusit.

Aktori ndërroi jetë prej komplikacioneve shëndetësore, pasi u diagnostikua me Covid-19.

Blum ka interpretuar në 80 filma, që nga super filmi i vitit 1986 “Crocodile Dundee”, deri te viti “Shattered Glass” i vitit 2003.

Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur, ndërroi jetë

Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur, ndërroi jetë

Më të lexuarat