BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Gossip

“Koronavirusi nuk ekziston, a more shpërblim”, nuk përmbahet këngëtarja e njohur shqiptare që u prek nga Covid-19: Injorante si ti ka sa të duash

“Koronavirusi nuk ekziston, a more shpërblim”, nuk

Këngëtarja shqiptare Adelina Thaçi u prek pak kohë më parë nga COVID-19.

Adelina ka publkikuar mesazhin e një prej ndjekësve në Instagram, që e pyeti sesa lekë ka marrë shpërblim, që të deklarohej e prekur nga koronavirusi.

“Me sa para të kanë shpërblyer që ke pranuar të thuash se je prekur me koronavirus,”- i shkroi ndjekësja.

Përgjigja e këngëtareska qenë e tillë: “Uroj që në familjen tënde të mos e provojë askush. Injorante si ti ka sa të duash.”

Adelina e publikoi mesazhin në InstaStory, ndërsa në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, sipas të dhënave zyrtare, janë rregjistruar mbi 200 të prekur nga virusi, si dhe pati shtatë viktime.

Më të lexuarat