BREAKING NEWS

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti në Korçë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme
x

Gossip

“Koronavirusi nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”, Rudina Dembacaj nuk ia përton komentuesit dhe i jep përgjigjen që se priste

“Koronavirusi nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar

Rudina Dembacaj ka publikuar në Instagram një foto e cila ka ngjallur shumë reagime. Në foto ajo shfaqej me një maskë në fytyrë dhe në të shkruante: “Përshëndetje corona”.

Fotoja është komentuar negativisht nga ndjekësit, të cilët e kanë marrë si tallje nga ana e saj dhe nuk i kanë kursyer fjalët.

Njëri prej komentuesve i thotë se virusi nuk merret me gra që kanë kaluar shumë burra.

“Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”, i shkruan komentuesi.

“Koronavirusi nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar

Pas këtyre fjalëve sogurisht që Rudina nuk i ka kursyer një përgjigje.

“Pra as mamin tënde”, shkruan aktorja.

Kjo nuk është hera e parë që Rudina Dembacaj kapet me komentuesit sepse pas lidhjes me Mark Frrokun ajo shpesh ka rënë pre e komenteve negative.

“Koronavirusi nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar