BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

Koronavirusi/ Thirrjet e vazhdueshme për të qëndruar në shtëpi, shpërthen këngëtarja e njohur shqiptare dhe e lëshon gojën keq ndaj politikanëve: Po më vjen me vjell, ua q**** bota nanën!

Koronavirusi/ Thirrjet e vazhdueshme për të qëndruar në

Ndërkohë që prej ditësh nga politika, por edhe nga instancat mjekësore bëhet thirrje që të evitojmë daljet dhe të qëndrojmë të gjithë në shtëpi, jo të gjithë i kanë pritur mirë këto thirrje.

Ka të tjerë që janë lodhur nga këto thirrje, sikurse është këngëtarja Mihrije Braha, e cila është acaruar shumë me politikanët e Kosovës.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo çfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përveç se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa censurë në videon e publikuar edhe i ka sharë ata!.

“N’shpi jemi mos na jepni mo porosi. mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell jau q*ft bota nanën. Turp….. turp…”- shkruan këngëtarja.