Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Krejtësisht e zhveshur/ Dafina Zeqiri provokon me kërcimin e saj në shtrat

Postuar: 20/09/2018 - 13:48

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë në qendrën e vëmendjes gjatë gjithë verës, për shkak të angazhimeve të shumta që ka pasur këngëtarja.

Ajo po ashtu  ka qenë shumë e suksesshme dhe me  këngët që u kthyen në hite si ‘Fuego’ apo ‘Kalon’ që kanë arritur miliona shikime në Youtube.

Po jo vetëm kaq këngëtarja ka  tërhequr vëmendjen edhe për fotot dhe videon që ajo poston në Instagram.

Ajo së fundmi ka postuar një video ku shfaqet në shtrat, e zhveshur në pjesën e sipërm dhe teksa kërcen.

Me lëvizjet e saj provokuese, Dafina mund të ketë lënë shumë nga ndjekësit pa gjumë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Libri i ri: Melania Trump u martua me Donald se donte një figurë atërore

Postuar: 18/10/2018 - 17:51

Një libër i ri shokues në SHBA mbi jetën dhe femrat e presidentit, thotë se MELANIA është martuar me Donald Trump pasi dëshironte një “figurë atërore” në jetën e saj, që ta mbronte.

Postuar: 18/10/2018 - 17:30

Look i ri dhe një e fejuar sekrete për Gabriel Garko, i cili ka qenë i ftuar në “Nicole Fas

Postuar: 18/10/2018 - 16:28

Të kesh një mama fashioniste dhe të “çmendur” pas modës duket sikur është ëndrra e sh

Postuar: 18/10/2018 - 15:56

 Nora dhe Era Istrefi janë dy motrat më simpatike në tregun muzikor shqiptar.

Postuar: 18/10/2018 - 15:18

Tayna është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme.

Postuar: 18/10/2018 - 14:39

Dy ditë më parë, këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Aurela Gaçe festoi ditëlindjen.

Postuar: 18/10/2018 - 14:00

“Mamaja mund të ishte hedhur nga dritarja, me mua në krahët e saj”, kjo ka qenë një n