BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

Kristi nuk ia përton dhe ia 'plas' në sy Armaldos: Po bëhesh një kopje ‘e shëmtuar’ e Luizit (Video)

Kristi nuk ia përton dhe ia 'plas' në sy Armaldos: Po

Kristi i tha Armaldos se ai po bëhet një kopje ‘e shëmtuar’ e Luizit. Sipas Kristit, Armaldo sillet njësoj si Luizi. Vjen, provokon dhe pastaj ikën.

Ai mendon se Maestro po luan njësoj si Luizi. Armaldo e kundërshtoi mendimin e Kristit. Sipas tij, ndryshe nga Luizi, ai nuk ofendon në shtëpi dhe nuk po ngacmon askënd, por thjesht po bën humor.

Kristi e këshilloi Armaldon të tregojë kujdes, sepse sipas tij, dashur pa dashur, do e fusin në grup dhe do e bëjnë një imitim të dobët të Luizit.

Këtë bisedë, Kristi e bëri edhe me Oltën. Olta tha se Armaldo i bën gjërat me inat dhe se është “tra la la”.