BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x

Gossip

Kristi pëlqen Oltën? Zhaklina tregon ç’po ndodh mes tyre: Mes jush ka një....

Kristi pëlqen Oltën? Zhaklina tregon ç’po ndodh mes tyre:

“Loja e anonimeve” krijoi shumë batuta, por edhe debate në shtëpi. Kjo pasi, disa prej pyetjeve ishin shumë ngacmuese dhe tendencioze.

Efi: Dua ta di kush ma ka bërë pyetjen për veshjen time. Shumë e shëmtuar të bëhen të tilla pyetje tendencioze.

Luiz: Një pyetje që ju Kristit për Oltën, isha kureshtare ta di kush e ka bërë.

Luiz: Olta është grua e martuar, ka një familje. Pyetja është shumë e ulët. Shumë e ulët. Po flas seroizisht. Po të drejtohem ty, a ke ndonjë dyshim për personin që ta ka bërë.

Kristi: Nuk kam fare interes. Ka banorë të tjerë që kanë komente për këtë?

Armaldo: Nuk e kuptoj, që pse Luizi po e komenton. Cili është qëllimi yt.

Luiz: Ore, thjesht më bëri shumë përshtypje.

Olta: Nuk dua ta di kush e ka bërë. Jam e bindur që do ta gjej vetë. Do ishte më e keqe nëse do më ishte bërë mua.

Kristi: Kur flasim për marrëdheniët, mendohen vetëm ato romantiket. Ka edhe marrëdhenië miqësie.

Zhaklin: Olta kujdes nga Kristi. Nuk ështe shefi i diplomacisë. Për mendimin tim, Kristin e ka kundërshtarë në lohjë. Ti nuk i beson Oltës.

Kristi: Deri në një fare pike po.

Zhaklin: Ti po e le Oltën të falë nga vetja, Të ishe shok i Oltës, i kishe tërhequr vëmendjen dje. Kjo është shoqëri. Ti po bën lojë. Nuk besoj tek shoqëria juaj.

Kristi: Nuk thash që jemi miq të mirë këtu., Por, kemi afrimitet me njëri-tjetrin. Kemi më shumë se afrimitet. Gjithmonë e kam kritikuar për gjërat që ka bërë.

Zhaklin: Efi e bën për Luizin. Kiara e bën për me Efin. Ky është afeksion, që ti nuk e ke.

Amos: Unë dua të jem i distancuar.

Zhaklin: Duket. Ke të drejtë dhe e kuptoj pse.

Amos: Kjo nuk është mungesë miqësie, thjesht nuk dua të përfshihem.

 Zhaklin: Ti je i distancuar nga kjo lojë, Kristi jo.

Më të lexuarat