BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Kristjani pretendon se ka shëruar shumë sëmundje, ky është mjeku popullor që çuditi Arjan Konomin në Top Channel

Kristjani pretendon se ka shëruar shumë sëmundje, ky

Emisioni dating, “PërPuthen” ka nisur sot me djem të rinj, teksa prurja e re në program është një djalë i quajtur Kristjan Marcinaj, 27-vjeç. Mësohet se djali në fjalë ka lindur në Kretë dhe jeton në Tiranë, teksa është një është një mjek popullor.

Gjithashtu Kristjani ka shëruar disa sëmundje, një ndër to migrenën. Ndër të tjera, djali simpatik u shpreh se në emision ka ardhur që të ballafaqohet me frikën , teksa deklaroi se dëshiron t’i njeh të gjitha vajzat dhe pse jo të ketë një përputhje me një nga ato.

Arjan Konomi ka mbetur i befasuar për moshën që ka dhe që ushtron atë profesion. Djali iu përgjigj se studimi i tij ka qenë shumë i thelluar dhe me kalimin e kohës ai shpreson të përmirësohet edhe më shumë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Më të lexuarat