Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Krizë në çift? Armina Mevlani publikon mesazhet e forta dedikuar Shkëlzen Berishës: Do e kesh të vështirë të më harrosh (FOTO)

Postuar: 19/08/2019 - 09:12

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha duket se po kalojnë një krizë në çift. Mesazhet e koduara nga bloggerja, e bëjnë të qartë se gjerat nuk janë mirë mes tyre. Me një shprehje ku shpreh qartë vlerësimin për veten, Armina Mevlani ka dedikuar dy rreshta.

“Mua. Vështirë të më gjesh. Vështirë të më harrosh”,- shkruan Armina Mevlani në rrjetet sociale.

Pak ditë më parë, bloggerja bukuroshe postoi disa rreshta ku fliste për zhgënjimet në dashuri. Ajo dhe Shkëlzen Berisha kanë plot 7 vite bashkë dhe gjërat janë bërë zyrtare, por kohët e fundit, postimet që duken qartësisht të lidhura me djalin e ish-kryeministrit Berisha, sjellin dyshimet për ndarje mes tyre!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis