Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“K*rvë, narkotrafikant, vrasës, lavire, oligark…”, këngëtari i njohur shqiptar publikon mesazhin befasues për politikanët shqiptarë

Postuar: 12/09/2019 - 10:11

Këngëtari i njohur i grupit “West Side Family”, Landi Fornia ka postuar foto thumbuese për të gjithë politikanët dhe deputetët në Shqipëri.Marrë shkas nga fjalori jo i përshtatshëm që përdoret në Kuvend por edhe jashtë tij .

“K*rvë, lavire, kriminel, vrazës, daun, narkotrafikant, oligark, pjeshkëz, hajdut… NJË DITË E ZAKONSHME N’PARLAMENT”- shkruan këngëtari në një postim në rrjete sociale teksa e shoqëron me frazën 'sa e embël'.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi me kënga “Më zgjat dorën”

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld

Postuar: 07/12/2019 - 22:07

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”.Artistë shqiptarë

Postuar: 07/12/2019 - 20:44

Këtë vit modelja bukuroshe Adrola Dushi është prezantuese krah Ardit Gjebreas në festivalin e &ls

Postuar: 07/12/2019 - 20:33

Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”.Reperi ka folur p