BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Kryebashkiaku socialist baba për herë të pestë

Kryebashkiaku socialist baba për herë të pestë

Kryetari i Bashkisë së Shijakut, Elton Arbana, njofton se së shpejti do të bëhet baba për herë të pestë me ardhjen në jetë të një tjetër djali tjetër në familjen e tij.

Ai ka postuar disa pamje ku shihet me bashkëshorten e cila ka barkun e rrumbullakosur dhe katër fëmijët, njëri më i gëzuara se tjetrin.

“I lumtur pafund që në familjen tonë së shpejti do të vijë në jetë një djalë. Priami do të bëhet me vëlla! Elma, Arja, Ambla, gjithashtu! Me entuziazëm dëshiroj të ndaja me ju këtë lajm të gëzuar të familjes tonë. Ema është në pritjen e ëmbël të një djali! Faleminderit Zot!”, shkruan Arbana krahas pamjeve në Instagram.

Kryebashkiaku socialist baba për herë të pestë

Më të lexuarat