BREAKING NEWS

MSH: Ndërrojnë jetë 2 pacientë në spitalin Infektiv nga koronavirusi

MSH: Ndërrojnë jetë 2 pacientë në spitalin Infektiv
x

Gossip

“Ku do e festosh Shën Valentinin?”, e dashura e Stresit flet hapur

“Ku do e festosh Shën Valentinin?”, e dashura e Stresit flet

Dje, e pyetur në “Instastory” nga fansat e saj se si mendon të festojë Shën Valentinin, ish e fejuara e Stresit, Kejsi shprehet se do e kalojë si çdo ditë tjetër.

 “Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”, përgjigjet Kejsi.

Edhe pse janë ndarë, Stresi dy ditë më parë ia uroi ditëlindjen Kejsit duke hedhur një foto të të dyve në “Instastory”.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruante Stresi në foto, ndërsa Kejsi e ripostoi këtë foto në “Instagramin” e vet dhe e falenderoi.

“Ku do e festosh Shën Valentinin?”, e dashura e Stresit flet