BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Ku do ta shohim këtë sezon? Luana Vjollca reagon për herë të parë dhe ka një përgjigje

Ku do ta shohim këtë sezon? Luana Vjollca reagon për herë

Luana Vjollca i ka lënë të gjithë kuriozë prej kaq kohësh prandaj dhe po merr shumë mesazhe që e pyesin se ku do e shohim këtë sezon. Kjo për shkak edhe të thashethemeve se moderatorja po largohet nga “Top Channel” dhe tashmë emisionet e saj do të mbajnë logon e një televizioni tjetër.

Së fundmi Luana tregoi sa shumë fansa e pyesin se ku do ta shohin këtë sezon dhe më në fund ajo e ka një përgjigje. 

“Shumë shpejt do ju bëj lajmërimin për sezonin. Faleminderit o publiku im!”, shkruan Luana, e cila ndodhet me pushime në Mykonos.

Në festën e organizuar për 30-vjetorin e saj të lindjes, Luana tha se ka gati projektin e jetës që do të mbajë titullin “Thuaje”. Ky program do të jetë jetë një projekt zemre dhe do të ketë histori të vërteta.

Më të lexuarat