BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Gossip

“Ku e gjete lejen ti daku, apo gjoja gazetare”, moderartorja e njohur e ‘Top Channel’ thyen karantinën dhe shkon në plazh, fansat i sulen me komente (REPLIKAT)

“Ku e gjete lejen ti daku, apo gjoja gazetare”, moderartorja e

Ndërkohë që vazhdimisht bëhet thirrje që të respektojmë masat parandaluese kundër koroanvirusit dhe të qëndrojmë në shtëpi, duket se moderatorja Arbana Osmani është mërzitur e mbyllur në shtëpi dhe ka postuar një foto ku na tregon se është buzë detit.

Por kjo nuk i ka shpëtuar aspak ndjekësve të saj, të cilët e kanë mbytur me komente se ku e kishte gjetur lejen për të lëvizur, sa kohë që për qytetarët e tjerë vajtja në det është e ndaluar.

Pak më vonë Arbana ka komentuar duke thënë se ka shtëpi në plazh, por as kjo nuk i ka ndalur komentet në drejtimin e saj, pasi të tjerë shprehen po ashtu se janë afër detit dhe e kanë të ndaluar të shkojnë.

Debati:

Komentuesi 1: Me ca lloj leje dole ne plazh ti daki? he ta dine dhe njerzit e thjesht??! apo gazetare gjoja

Arbana: Kam shtëpinë këtu

Komentuesi 2: Edhe un kam shpin ne durres kjo sdo tthot qe mund te rri ne plazh

Komentuesi 3: Edhe un jetoj 3 min larg detit këtu në itali por nuk lejohet absolutisht te shkosh ne det

Komentuesi 4: O ylli nuk lejohet me dal jashta o goc se merr gjo

Komentuesi 5: Ku merret kjo leje se vdiqem per pak plazh

Më të lexuarat