Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ku e ke atë hamshorin 60 vjeçar”, Adelina Tahiri i kthen përgjigjen epike komentuesit

Postuar: 09/11/2018 - 19:49

Adelina Tahiri është e martuar me Serjoza Markov, me të cilin ka një djalë, që e ka pagëzuar Jon, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja gjatë ditës së sotme ishte e ftuar në një emision, ndërsa rrugës për të shkuar në intervistë ajo realizoi një video ‘live’ me ndjekësit.

Ata ishin të hapur ta pyesnin atë çfarëdo që dëshironin, por kishte edhe prej tyre që e ‘thumbonin’ me disa pyetje.

“Ku e ke atë hamshorin 60 vjeçar”, i shkruan një komentues, të cilit ajo ia mbylli gojën.

“Burri, pse i keni hy në letërnjoftim dhe e dini sa vjet i ka burri?”, ia kthen ajo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/01/2019 - 20:56

Gjatë ditës së djeshme aktori Bes Kallaku publikoi në rrjete sociale disa foto të 10 viteve më parë të këngëtarit Sinan Hoxha, duket treguar ndryshimin e tij mjaft të madh.
 

Postuar: 17/01/2019 - 20:54

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabiani, Keisi solli këngën e saj të parë në bashkëpunim me Seldi Q

Postuar: 17/01/2019 - 20:40

Ornela Bregu është ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar.
 

Postuar: 17/01/2019 - 18:58

Këngëtari Sabian dhe vajza e tij Keisi njihen për marrëdhënie e ngushtë, që ata kanë me njeri t

Postuar: 17/01/2019 - 18:29

Jori Delli është një modele me origjinë shqiptare mjaft e njohur në Itali për fotot e saj provo

Postuar: 17/01/2019 - 18:13

Puntata e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Soirre” ishte dedikuar jetës së natës.

Postuar: 17/01/2019 - 17:57

Nëse ju kujtohet, në kohën kur doli kënga “Mamani nejën”, para 7 vitesh Eneda Tarif