BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Gossip

“Ku e ke burrin”, fansat merakosen për Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani i befason me përgjigjen (FOTO)

“Ku e ke burrin”, fansat merakosen për Shkëlzen

Blogerja Armina Mevlani është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan momente nga jeta e saj private.

Së fundmi Armina ka zgjedhur t’iu përgjigjet disa pyetjeve në Instastory nga ndjekësi duke na zbuluar dhe tatuazhin që mban në vithe.

“Çfarë lexon tato që ke mbrapa”, shkruan një prej tyre, që Armina si duket ka zgjedhur t’i përgjigjet dhe të zbuloj se në të pasmet e saj: Lexon frazën “La dolce Vita”.

“Ku e ke burrin”, fansat merakosen për Shkëlzen

Mirëpo jo të paktë janë edhe ata ndjekës që interesohen për bashkëshortin e saj Shkëlzen Berishën.

“Ku e ke burrin? Nuk del me të fareee”, shkruan ndjekësja në Instastory-n e Arminës duke i kujtuar se nuk poston foto me partnerin e saj.

Blogerja është përgjigjur duke u shprehur se Instagramin e përdor për punë. “Instagrami i im është i fokusuar në mode dhe lifestyle. Dua ta mbaj jetën private disi larg”, përgjigjet ajo.

“Ku e ke burrin”, fansat merakosen për Shkëlzen