Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ku i gjete paratë për filmin? Rudina Magjistari e pyet drejtpërdrejt Bes Kallakun, aktori e thotë troç në emision

Postuar: 15/11/2019 - 21:25

Aktori i humorit Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka folur për filmin e tij më të ri, “Falco-n”.I pyetur drejtpërdrejtë nga moderatorja e emisionit, Besi tregoi para gjithë teleshikuesve se cilët ishin ata që kishin kontribuuar financiarisht për prodhimin e filmit.

PJESË NGA EMISIONI:

PYETJE: Si ia dole që të grumbullosh parat?

BES KALLAKU: Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Kam punuar me klering. Unë xhiroja aty dhe na jepnin drekën. Ka qënë pjesa më e vështirë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 15:53

Dikur ajo ishte një ndër këngëtaret më të dashura. Edhe pse në moshë të vogël, Adea Pula fitoi pëlqimin e publikut dhe kur u rrit u përfol shpeshherë në media se ajo do të rikthehej me projekte të reja.

Postuar: 14/12/2019 - 14:33

Kryeministrja e re e Finlandës, Sanna Marin, ka tërhequr vëmendjen në Samitin e BE-së.

Postuar: 14/12/2019 - 14:00

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mar

Postuar: 14/12/2019 - 13:41

Në filmin ‘Falco’ të Bes Kallakut, bënin pjesë një kast e njohur aktorësh dhe persona

Postuar: 14/12/2019 - 13:10

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Postuar: 13/12/2019 - 23:54

Blogerja e njohur Lori Hoxha publikon shpesh momente me nipin e saj Londonin, të birin e Sarës.