BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Gossip

Ku i gjete paratë për filmin? Rudina Magjistari e pyet drejtpërdrejt Bes Kallakun, aktori e thotë troç në emision

Ku i gjete paratë për filmin? Rudina Magjistari e pyet

Aktori i humorit Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka folur për filmin e tij më të ri, “Falco-n”.I pyetur drejtpërdrejtë nga moderatorja e emisionit, Besi tregoi para gjithë teleshikuesve se cilët ishin ata që kishin kontribuuar financiarisht për prodhimin e filmit.

PJESË NGA EMISIONI:

PYETJE: Si ia dole që të grumbullosh parat?

BES KALLAKU: Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Kam punuar me klering. Unë xhiroja aty dhe na jepnin drekën. Ka qënë pjesa më e vështirë.