BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Gossip

Vajza e politikanit të njohur shqiptar nxeh temperaturat me foto sensuale (FOTO)

Vajza e politikanit të njohur shqiptar nxeh temperaturat me foto sensuale

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, shumë herë janë në qendër të vëmendjes për jetën të cilën bëjnë.

Vajza e politikanit të njohur shqiptar nxeh temperaturat me foto sensuale

Lotina është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe pothuajse çdo fotografi që ajo ndan bëhet lajm. Së fundmi, bukuroshja ka pozuar shumë sensuale, ku bie në sy ngjyra e kuqe dhe me dekolte që i nxjerr në pah hiret e saj bombastike.

Vajza e politikanit të njohur shqiptar nxeh temperaturat me foto sensuale

Lotina njihet për format e saj trupore dhe të palestruara si dhe për bukurinë natyrale që e karakterizon.

Më të lexuarat