BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

"Ku i kam Shqipet e mia?"/ Mahnit Klaudia Pepa me performacën, ia merr valles së Tropojës në Itali, nën ritmet e këngës kërcen edhe qenushja e balerinës (VIDEO po bën xhiron e rrjetit)

"Ku i kam Shqipet e mia?"/ Mahnit Klaudia Pepa me performacën,

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, është gjithnjë aktive në rrjete sociale, ku tregon copëza nga jeta e saj dhe padyshim vazhdimi e karrierës në Itali, ku edhe po jeton prej disa vitesh.

E megjithatë, balerina simpatike nuk ka si të harrojë edhe vallet e bukur tradicionale shqiptare, siç është edhe Vallja e Tropojës.

Në Instagram ajo ka postuar një video duke kërcyer nga shtëpia, ndërsa "shoqërohet" nga qeni i saj, Koi.

"Ku i kam Shqipet e mia? Vallja e Tropojës është edhe për ju vallja e preferuar siç është për mua dhe qenushen time,Koi?", shkruan ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa)

Më të lexuarat